Fundacja NORPAL | Fundator
15316
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15316,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-15.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Fundator

Słowo od Fundatora

Po wielu latach pracy i współpracy z wieloma organizacjami pozarządowymi jak również działalnościami biznesowymi postanowiłem założyć Fundację używając do niej swojego wizerunku. Główna myśl jaka mi przy tym tworzyła to podmiot, który najbardziej odzwierciedlałby moje obdarowanie i talenty, czyli organizację wydarzeń oraz zarządzanie projektami. Ponad dwadzieścia lat pracy przy tych zagadnieniach nauczyło mnie wykonywać je profesjonalnie, dostosowując każdy projekt do jego unikalnych uwarunkowań.

To co mnie w życiu najbardziej pasjonuje to połączenie działalności biznesowej i społecznej. Uważam, że można osiągnąć bardzo wiele, działając wspólnie w tych dwóch obszarach. To właśnie dlatego większość moich działań skupia się na styku tych dwóch kierunków.